Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w rehabilitacji pediatrycznej. Już w okresie studiów postanowiłam związać swoją ścieżkę zawodową z neurorehabilitacją dzieci. W związku z tym przez wiele lat konsekwentnie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w praktykach, wolontariatach, szkoleniach i warsztatach z zakresu fizjoterapii dziecięcej.​​Karolina SS

Od 2013r. jestem związana zawodowo z Publicznym Przedszkolem Integracyjnym przy ul. Gospodarczej w Lublinie. W mojej pracy wykorzystuję umiejętności dogoterapeuty i pomoc mojego psa terapeuty. Terapię wzbogacam o wiedzę zdobytą na kursach: Terapia Neurorozwojowa NDT Bobath, PNF podstawowy, PNF w pediatrii, Kinesiologi Taping Lublin, Neurobiologiczne podstawy integracji sensorycznej – kurs I stopnia SI a także licznych warszatatch o tematyce pediatrycznej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie związane z usprawnianiem dzieci z deficytami ośrodkowego układu nerwowego, opóźnieniem psychoruchowym, zespołami genetycznymi, wadami postawy. W swojej pracy koncentruję się na globalnym, całościowym podejściu do pacjenta, aby skutecznie i trafnie zaplanować proces terapeutyczny. Priorytetem zawsze jest dla mnie dziecko, dlatego do każdego małego pacjenta podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem i wielkim sercem.

Co lubię?

Moich małych pacjentów. Dzieci są szczere, prawdziwe oraz potrafią cieszyć się z każdej chwili.
Moją siłą jest rodzina i przyjaciele, którzy zawsze mnie wspierają i motywują do działania!!!

Hobby?

Pies, podróże, taniec oraz kolekcjonowanie miłych chwil